O firmie

HISTORIA FIRMY
 
         Jesteśmy na rynku obuwniczym od 1991 roku. Przemiany polityczne i gospodarcze w Polsce wymuszały nowe potrzeby rynku. Buty to była nisza i towar stale poszukiwany. Pod nazwą "Pegaz" stworzyliśmy wraz z mężem rodzinny biznes w zakresie projektowania i konstrukcji obuwia skierowany do producentów butów. 
        Świat mody porwał nas całkowicie, stałe wyjazdy na targi Mediolan, Duseldorf, Paryż, Moskwa - wulkan wyobraźni brył i kolorów. W tym czasie robiliśmy mini produkcję dla indywidualnego odbiorcy i tak krok po kroku, rok po roku następowała selekcja zapotrzebowań.
         W celu podniesienia jakości naszych usług kupiliśmy oprogramowanie do projektowania obuwia w 3D, które było zrobione pod potrzeby francuskiego projektanta i producenta toreb i butów Louis Vuittona. Oprogramowanie na miarę XXI wieku które dawało nam ogromne możliwości projektowo-konstrukcyjne. 
         W 2005 roku wystawiliśmy nasze modele obuwia na targach MOSSHOES w Moskwie, które cieszyło sie bardzo dużym zainteresowanie zarówno producentów obuwia jak i indywidualnego odbiorcy. W Moskwie zdecydowaliśmy się przyjąć zlecenie na wykonanie kolekcji nietypowego damskiego obuwia w rozmiarach 41-46. To było wyzwanie i możliwość sprawdzenia naszych możliwości. Żeby sprostać temu zadaniu przeanalizowaliśmy ostatnie 50 lat, jak zmieniała się budowa człowieka, dlaczego mamy coraz więcej stóp kobiecych w ponad wymiarze. Pokusiliśmy się nawet na zadanie pytań lekarzom ortopedom na co należy zwracać uwagę przy konstrukcji takiego buta. Przeprowadziliśmy szereg spotkań i rozmów z kobietami mającymi stopy powyżej numeru 42. Kompleksowo przygotowaliśmy firmę do realizacji konstrukcji i produkcji butów damskich w rozmiarach 41-46.
          Całą kolekcje zrobiliśmy pod marką "IMIELSKI" i z rynkiem wschodnim w tym temacie pracowaliśmy do roku 2008. 
          Obecnie współpracujemy z rynkiem francuskim i nasze obuwie produkujemy pod brendem "CHANTAL MARIE".
Wprowadziliśmy do naszej oferty również obuwie standardowe w rozmiarach 36-40. Nasze hasło to "buty dla kobiet codzienności" dla mamy i córki, babci i wnuczki.
           
          Będziemy rozwijać się wraz z potrzebami rynku i słuchać sugestii naszych klientek.
 
         
Maria i Andrzej IMIELSCY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl